Офіційний сайт МАУП
Інститут комп’ютерно-інформаційних технологій та дизайну
Навчально-науковий інститут управління, економіки та бізнесу
Навчально-науковий інститут права
Навчально-науковий інститут психології та соціальних наук
Інститут медичних та фармацевтичних наук
Інститут безпеки
Деснянський інститут
Фаховий медико-фармацевтичний коледж
Студентський портал

 

 

Про бібліотеку

Інформація для користувачів

Фонд

Послуги

Науковцям

Електронні ресурси

 

  Режим роботи:
Пн - Пт з 09:00 до 17:00
Субота вихідний
Неділя вихідний
Остання п'ятниця місяця - санітарний день

 


Перевірка на плагіат

Онлайн сервіси перевірки на плагіат:

Подібних сервісів десятки, якщо не сотні. Всі вони працюють з різними параметрами перевірки, з різними можливостями та умовами.
Найцікавіші сервіси, якими користуються більшість перевіряючих:

1) StrikePlagiarism.com - антиплагіатна інтернет-система, яка автоматично перевіряє оригінальність тексту. У системи простий і зручний для користування інтерфейс. Документи можна завантажувати в систему в багатьох популярних форматах (DOC, ODT, TXT, PDF), відсутні обмеження на обсяг документу. Текст порівнюється з ресурсами інтернету та базою даних системи.

2) Unicheck - онлайн-інструмент для швидкої перевірки академічних робіт та будь-яких інших текстів на плагіат, створений молодою українською командою. Сервіс виконує швидку перевірку по інтернет, а також по базах наукових робіт університетів чи репозитаріїв. Працює з форматами DOC, DOCX, PDF, ODT, RTF, HTML, з необмеженою кількістю користувачів одночасно.

3) PlagiarismCheck - розроблена в 2011 році і з тих пір обслуговувала понад 77 000 користувачів з 72 країн світу.

4) PlagiarismSearch.com - сервіс для виявлення плагіату, що дозволяє авторам, студентам та викладачам переконатися у оригінальності своїх робіт. Інструмент забезпечує комплексну перевірку, детальні звіти, підтримує кілька текстових форматів та мов. Для використання безкоштовної перевірки 300 слів на день потрібно просто зареєструватись. Крім того, на сайті є функція перевірки контенту на наявність штучного інтелекту.

5) Copyscape - відмінний сервіс для перевірки як російськомовного, так і англомовного контенту. Працює дуже швидко. Однак, просто перевірити щойно написаний текст у вас не вийде - треба ввести посилання на сторінку в мережі, де він розміщений. Дана особливість часом зводить нанівець всі переваги роботи сервісу. Також має обмеження за кількістю перевірок в безкоштовній версії.

6) EduBirdie - безкоштовна онлайн-платформа для перевірки текстів на плагіат. Для перевірки тексту потрібно його скопіювати та вставити у відповідне вікно, натиснути кнопку "перевірити" та зачекати на звіт. Можна також завантажити повністю весь документ.

 

10 корисних сервісів для перевірки англомовних першоджерел на плагіат:

1. https://www.plagtracker.com

2. http://www.scanmyessay.com

3. https://www.plagscan.com/seesources/analyse.php

4. https://plagiarismdetector.net

5. https://sourceforge.net/projects/antiplagiarismc

6. https://www.duplichecker.com

7. https://plagiarisma.net

8. https://www.plagium.com

Пошук по сайту: