Офіційний сайт МАУП
Інститут комп’ютерно-інформаційних технологій та дизайну
Навчально-науковий інститут управління, економіки та бізнесу
Навчально-науковий інститут права
Навчально-науковий інститут психології та соціальних наук
Інститут медичних та фармацевтичних наук
Інститут безпеки
Деснянський інститут
Фаховий медико-фармацевтичний коледж
Студентський портал

 

 

Про бібліотеку

Інформація для користувачів

Фонд

Послуги

Науковцям

Електронні ресурси

 

  Режим роботи:
Пн - Пт з 09:00 до 17:00
Субота вихідний
Неділя вихідний
Остання п'ятниця місяця - санітарний день

 


Електронна бібліотека

Правила користування Електронною бібліотекою

Отримати доступ до електронної бібліотеки можна при реєстрації у Міжнародному бібліотечно-інформаційному центрі, в автоматизованій інформаційній системі сповіщення «Електронний кабінет студента» (бот Telegram) або за допомогою запиту на електронну адресу [email protected], у якому вказати Інститут, шифр групи та П.І.Б. студента. Після перевірки за базою даних Академії буде вислано логін та пароль доступу до електронних видань.

Пошук електронних копій книг здійснюється через сторінку "Електронний каталог" наступним чином (дивіться малюнки нижче):

1) Відмітити поле "Електронна копія"

2) Натиснути кнопку "Вибрати"Після цього буде наведено список усіх наявних книг в електронному вигляді.

 

Для завантаження документу потрібно натистути на посилання "Зберегти документ".


 

У вікні, що з'явилося, ввести логін та пароль, який ви отримали електронною поштою та натиснути "Вхід" (Вид вікна залежить від браузеру, яким ви користуєтесь).Після цього розпочнеться завантаження документу.

 

Якщо необхідно, можна деталізувати пошук шляхом додаткового зазначення прізвища автора або назви книги у відповідних полях.

 

Книги в бібліотеці представлені у форматах .pdf та .djvu. Для їх перегляду на Вашому комп'ютері повинні бути встановлені наступні програми:

Adobe Reader Завантажити (23,5 Mb)
WinDjView Завантажити (3,29 Mb)

 

Для переходу на сторінку пошуку натисніть кнопку:

 

Цей розділ сайту є віртуальним приміщенням бібліотеки. На підставі Закону України "Про авторське право і суміжні права" копіювання, збереження на жорсткому диску або інший спосіб збереження творів, розміщених у даній бібліотеці категорично заборонений. Бібліотека попереджає, що копіюючи або зберігаючи їх, Ви приймаєте на себе усю відповідальність, відповідно до діючого міжнародного і національного законодавства. Всі авторські права на усі файли зберігаються за правовласником. Будь-яке комерційне й інше використання крім попереднього ознайомлення заборонено. Читач несе повну відповідальність за порушення авторських прав. Читач не має права тиражувати, поширювати літературні твори в будь-якому виді.

Публікація творів не переслідує ніякої комерційної вигоди. Бібліотека діє винятково з метою надання літературних творів для освіти, духовного розвитку читачів, а також з метою реклами авторів і їхніх добутків. Всі авторські права зберігаються за правовласником. Якщо Ви є автором документа і хочете доповнити його або змінити, уточнити реквізити автора або опублікувати інші документи, будь ласка, зв'яжіться з нами по e-mail - ми будемо ради почути ваші побажання. Якщо Ви автор твору, розміщеного в нашій бібліотеці і не бажаєте бачити його в даній електронній бібліотеці, просимо написати про це на [email protected]

Пошук по сайту: